Mądrość Franciszkowych pism już w sprzedaży

Najnowsza publikacja Instytutu Studiów Franciszkańskich już w sprzedaży! Książka Mądrość Franciszkowych pism jest piętnastym tomem w serii Biblioteki Instytutu Studiów Franciszkańskich, a treści w niej zawarte zostały przedstawione wcześniej podczas kilku Sesji franciszkańskich organizowanych corocznie przez ISF 29 listopada (w święto Wszystkich Świętych Franciszkańskich). Zapraszamy do zapoznania się ze wstępem do książki, napisanym przez jej redaktora o. Andrzeja Zająca OFMConv.

Artykuły składające się na publikację odnoszą się do trzech typów tekstów: reguły, napomnień i testamentu. Autorzy poszczególnych tekstów starali się wydobyć z lektury pism to, co może dziś prowokować, ożywiać refleksję i wpływać na osobiste doświadczenie wiary i kształt życia czytelników. Mądrość Franciszkowych pism ma charakter uniwersalny i wydobyta inteligentnie na światło dzienne sprawdza się w życiu niezależnie od jego uwarunkowań, miejsca i czasu.

Dla zainteresowanych naszą publikacją załączamy wstęp oraz spis treści.

wstęp

spis treści

Książki można zamawiać mailowo – zamówienia prosimy kierować na adres mailowy sekretariatu: mail lub nabyć osobiście w sekretariacie ISF w godzinach otwarcia.
Koszt: 21 zł
Koszt przy zakupie ponad 10 sztuk: 16 zł