Wakacje!

Ostatni dzwonek już wybrzmiał. Czas na wakacje, zasłużony i potrzebny każdemu wypoczynek. Na długie, słoneczne i deszczowe, pracowite i leniwe dni letnich tygodni Instytut Studiów Frańciszkanskich, jego pracownicy i współpracownicy życzą wszystkim błogosławionego czasu!

Czas rozpocząć letnie urlopy, wycieczki i wypoczynki... Aby wszystkie przygody pozostawiły po sobie tylko miłe, dobre i piękne wspomnienia życzymy Wam w tym czasie wszystkiego, co najlepsze i potrzebne dla dobrego i owocnego wypoczynku.

W piątek, 26 czerwca 2014 roku odbyła się Rada Naukowa ISF, na której podsumowano kończący się rok akademicki. Choć w miesiącach letnich nie ma zajęć dydaktycznych, Instytut będzie pilnie przygotowywał się do następnego roku akademickiego.

Już na jesieni zapraszamy wszystkich sympatyków ISF, miłośników św. Franciszka i pasjonatów życia do Szkoły Duchowości Franciszkańskiej oraz na polecane przez nas studia podyplomowe z franciszkanizmu na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie. Wszystkim siostrom, które formują się na drodze życia zakonnego polecamy FSF. A także... Niespodzianki już po wakacjach!