• Szkoła Duchowości Franciszkańskiej - kontynuacja

  • Adolf Hyła. Malarz Bożego Miłosierdzia

  • Zapisy do Szkoły Duchowości Franciszkańskiej

  • Polskie wydanie Słownika Bonawenturiańskiego

  • Medalik z błogosławieństwem św. Franciszka

YouTube facebook

Zapraszamy na rekolekcje do Kalwarii Pacławskiej

Wśród wielu propozycji rekolekcji przygotowanych przez braci z Kalwarii Pacławskiej są także i franciszkańskie. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

W szkole świętego Franciszka

Weekendowe rekolekcje poświęcone różnym aspektom duchowości chrześcijańskiej. Inspiracji uczestnicy będą szukać w słowie Bożym i u św. Franciszka z Asyżu. Propozycja skierowana jest do osób pełnoletnich – zarówno duchownych jak i świeckich.

W programie oprócz konferencji m.in. wspólna Eucharystia, możliwość spowiedzi lub rozmowy z kapłanem oraz adoracji Najświętszego Sakramentu.

Triduum przed Uroczystością św. Franciszka (sesja otwarta)

Organizatorzy zapraszają do przeżycia trzech wieczorów ze św. Franciszkiem z Asyżu. Choć od jego śmierci minęło już niemal osiemset lat, to przykład jego życia rozkochanego w Bogu i pełnego szacunku dla drugiego człowieka i wszystkiego, co stworzone wciąż jest inspiracją dla wielu uczniów Chrystusa. Przez trzy kolejne wieczory bezpośrednio poprzedzające liturgiczne święto Franciszka z Asyżu uczestnicy będą modlić za jego wstawiennictwem i szukać praktycznych wskazówek dla naszego życia.Więcej informacji: www.kalwaria.franciszkanie.pl.

stat4u PageRank Checking Icon